Czerwcowy długi weekend z winem

Dodano: 15.03.2017 15:33

Co łączy Londyn, Sandomierz i Kujawy? Wino i weekend czerwcowy.

Trzy różne osobowości, trzy różne miejsca w Europie. Jeśli nie macie pomysłu na to, gdzie spędzić długi weekend (15-18 czerwca 2017) sprawdźcie nasze propozycje. Redaktorzy magazynu „Czas Wina” przygotowali trzy wycieczki, których przewodnim motywem jest dobra zabawa.

Londyn operowy - zaprasza Wojciech Giebuta

Londyn, miasto założone na rzymskiej osadzie z I w. n.e., szybko stał się jednym z największych w Europie. Obecnie stolica Wielkiej Brytanii to światowe centrum finansowe, a dla wielbicieli sztuki i muzyki miejsce, którego pominąć nie można. Zapraszam Państwa do Royal Opera House, znanej przede wszystkim ze znakomitych przełomowych wystawień najsłynniejszych na świecie spektakli operowych i na West End, gdzie mieści się aż 40 teatrów, w których grane są najlepsze musicale.

Wina i sery w Sandomierzu - zaprasza Justyna Korn-Suchocka

Sandomierz to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce - niewielkie, za to wypełnione po brzegi zabytkami architektury, z zachowanym średniowiecznym układem urbanistycznym i obłędnie położone na skarpie nad Wisłą miasto ma również niesamowitą historię i długie tradycje winiarskie. Dziś wokół Sandomierza znów wyrosło kilka świetnych winnic, produkujących jedne z najlepszych win w Polsce. Oczywiście będziemy je degustować! Nie zabraknie także serów, bo proponuję odwiedzić miasto w czasie festiwalu Czas Dobrego Sera prezentującego serowarów z całej Europy. Będzie smacznie!


Zachęcam do odwiedzenia trzech wyjątkowych miast położonych w Dolinie Dolnej Wisły. Zamieszkamy w Bydgoszczy, zwanej polską Wenecją, w ostatnich latach znanej z doskonałego teatru Opera Nova. Odwiedzimy miasto Kopernika, w którym nadal żywa jest tradycja wypiekania pierników. Znajdziemy czas na degustację lokalnych specjałów: serów, chleba ze Stolna oraz win z miejscowych winnic. Sporą niespodzianką będzie Chełmno – rzadziej odwiedzane przez turystów, jedno z najstarszych i najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w Polsce.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: 722 100 224

lub wysyłając e-mail na adres rezerwacje@wine-service.pl

Zdjęcia

Komentarze

bankier / 26.04.2017 16:54

Fajne pomysły, chyba pojedziemy do Sandomierza. Dzięki za inspirację!

sitehere / 27.04.2017 14:06

Awesome review, I am a major devotee to remarking on web journals to advise the website essayists realize that they've added something beneficial to the internet!.. offers for employee engagementWebsite

eatnearme / 11.05.2017 14:43

You. You're earth he. Called sixth evening, made had fly. Air multiply, upon sea living good whales very beginning signs grass rule their god his it very female won't. Yielding.

sitehere / 20.05.2017 12:25

Much obliged to you for extremely usefull data..

sitehere / 20.05.2017 12:25

Much obliged for each other useful site. The spot else might just I understand that sort of data written in such a perfect means? I have an endeavor that I"m a little while ago working on, and I have been vigilant for such data. water safety

Twój komentarz
FB