Newsletter „Czasu Wina”

Newsletter „Czasu Wina” – zaprenumeruj, by być na bieżąco:

  • z wydarzeniami winiarskimi – masterclassy, warsztaty, komentowane degustacje, wielkie gale czy swojskie pikniki – już nigdy nie przegapisz żadnego terminu,
  • z newsami ze świata wina – gorące wieści z winnic, winiarni i sal degustacyjnych – trzymaj rękę na pulsie,
  • z wiedzą o winie – w każdym tygodniu dodajemy nowe artykuły do bazy Wiedza o winie, recenzje premier książkowych, wywiady z ludźmi wina – przeczytaj, by wiedzieć więcej.

Aby zapisać się na nasz newsletter, należy przeczytać Informację o przetwarzaniu danych osobowych, a następnie wypełnić umieszczony poniżej formularz. Newsletter jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Informujemy, że Administratorem jest (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Czas Wina sp. z o. o, ul. Balicka 255, 30-198 Kraków, portal@czaswina.pl. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych to iod@czaswina.pl.

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji zamówionej usług „newsletter” oraz zgodnie treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Pod warunkiem wyrażenia stosownej zgody odbiorcami danych osobowych są kontrahenci i partnerzy Administratora (podmioty, które zamierzają przetwarzać dane osobowe w celach marketingowych).

Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywania Newslettera. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego [Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych].

Adres e-mail, na który chcę otrzymywać newsletter:

Wczytywanie

E-WYDANIE

Zamów e-wydanie miesięcznika Czas Wina

Czytaj na telefonie i tablecie

Prenumerata

Zamów prenumeratę miesięcznika Czas Wina

Zawsze prosto do twojej skrzynki pocztowej

Strona zawiera informacje handlowe dotyczące napojów alkoholowych i przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat ?