4. Slow Food Piknik

Czyli atrakcje bez pośpiechu w Dworze Sieraków – zapraszamy 16 lipca 2017 od godziny 12.00

Odpocznij od zgiełku i kurzu miasta w parku Dworu Sieraków – to niewiele ponad pół godziny drogi od centrum Krakowa. Tradycyjnie w połowie lipca zapraszamy na slow-piknik czyli niedzielne popołudnie z atrakcjami bez pośpiechu. Gwarantujemy dobre jedzenie z pod znaku Slow Food i wina, z których Dwór Sieraków słynie. Zaproszeni wystawcy zadbają o urozmaicenie oferty przekąsek i zdrowych, regionalnych produktów. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci – przygotowaliśmy dla nich pakiet zabaw pod okiem instruktorów. Rodzice będą więc mogli bez przeszkód skorzystać m.in. z gratisowego, przyspieszonego kursu wina czy degustacji komentowanych przez redaktorów magazynu „Czas Wina”. Pamiętamy również o tężyźnie fizycznej – w cieniu rozłożystych drzew będzie można spróbować swoich sił w slow-sportach: krokiecie, grze w bule czy mini golfa, by potem odpocząć na leżakach i kocach. W razie niepogody zapraszamy do namiotu w parku oraz dworskiej restauracji.

Wstęp na piknik jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji. Za piknikowe produkty i dania płacimy na stoiskach specjalnymi dukatami – mieszek dukatów do nabycia w recepcji Hotelu Dwór Sieraków. Osobno płatne degustacje komentowane win. Parking – bezpłatny

wydarzenie na FB

PROGRAM:

• 12.00 otwarcie stoisk z daniami i produktami regionalnymi

• 12.00–18.00 gry i zabawy dla dzieci pod okiem instruktorów

• Degustacje komentowane – poprowadzą je redaktorzy magazynu „Czas Wina” (wymagana rezerwacja miejsc – bilety dostępne online.

Bilety na wydarzenia dostępne w Butiku Winomana.

12.00–13.20 „Wszystkie twarze win różowych”

14.00–15.20 „Tajemnica doboru win do potraw”

16.00-17.00 „Wódka i zakąska czyli polska tradycja”

• 15.30, 16.30, 17.30 Szkoła Czasu Wina czyli otwarte dla wszystkich kursy obsługi wina dla początkujących

• od 14.00 grill i inne przekąski przygotowane przez restaurację Dwór Sieraków

• od 14.00 warsztaty gry w golfa, krokieta i bule

• 18.00 loteria fantowa dla gości

• ok.19.30 zakończenie pikniku

Informacje i zapisy na komentowane degustacje win:

+ 48 669 201 203 lub recepcja@dworsierakow.pl

www.dworsierakow.pl