Czerwcowy długi weekend z winem

Co łączy Londyn, Sandomierz i Kujawy? Winonapój uzyskiwany na drodze całkowitej lub częściowej fer... (...) i weekend czerwcowy.

Trzy różne osobowości, trzy różne miejsca w Europie. Jeśli nie macie pomysłu na to, gdzie spędzić długi weekend (15-18 czerwca 2017) sprawdźcie nasze propozycje. Redaktorzy magazynu „Czas Wina” przygotowali trzy wycieczki, których przewodnim motywem jest dobra zabawa.

Londyn operowy – zaprasza Wojciech Giebuta

Londyn, miasto założone na rzymskiej osadzie z I w. n.e., szybko stał się jednym z największych w Europie. Obecnie stolica Wielkiej Brytanii to światowe centrum finansowe, a dla wielbicieli sztuki i muzyki miejsce, którego pominąć nie można. Zapraszam Państwa do Royal Opera House, znanej przede wszystkim ze znakomitych przełomowych wystawień najsłynniejszych na świecie spektakli operowych i na West End, gdzie mieści się aż 40 teatrów, w których grane są najlepsze musicale.

Wina i sery w Sandomierzu – zaprasza Justyna Korn-Suchocka

Sandomierz to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce – niewielkie, za to wypełnione po brzegi zabytkami architektury, z zachowanym średniowiecznym układem urbanistycznym i obłędnie położone na skarpie nad Wisłą miasto ma również niesamowitą historię i długie tradycje winiarskie. Dziś wokół Sandomierza znów wyrosło kilka świetnych winnic, produkujących jedne z najlepszych win w Polsce. Oczywiście będziemy je degustować! Nie zabraknie także serów, bo proponuję odwiedzić miasto w czasie festiwalu Czas Dobrego Sera prezentującego serowarów z całej Europy. Będzie smacznie!


Zachęcam do odwiedzenia trzech wyjątkowych miast położonych w Dolinie Dolnej Wisły. Zamieszkamy w Bydgoszczy, zwanej polską Wenecją, w ostatnich latach znanej z doskonałego teatru Opera Nova. Odwiedzimy miasto Kopernika, w którym nadal żywa jest tradycja wypiekania pierników. Znajdziemy czas na degustację lokalnych specjałów: serów, chleba ze Stolna oraz win z miejscowych winnic. Sporą niespodzianką będzie Chełmno – rzadziej odwiedzane przez turystów, jedno z najstarszych i najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w Polsce.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: 722 100 224

lub wysyłając e-mail na adres rezerwacje@wine-service.pl