Dieta nie tylko dla Agaty

Dieta Agaty jest zdrowa i lekka. Oraz bardzo kobieca. O czym kolorowo zaświadcza książka pod tym tytułem wydana przez Publicat.

ieta Agaty jest zdrowa i lekka. Oraz bardzo kobieca. O czym kolorowo zaświadcza książka pod tym tytułem wydana przez „Publicat”.  Autorka swoją przygodę z gotowaniem rozpoczęła od eksperymentów domowych, później opisywanych w blogu kuchniaagaty.pl, który zdobył ogromną popularność. W ślad za nią przyszły programy telewizyjne i autorska książką kucharska.
Na okładce wita nas promienny uśmiech autorki. W dobrym nastroju pozostajemy do końca lektury.  120 przepisów zawartych w „Diecie Agaty” obiecuje nam bowiem zdrowie i dobrą sylwetkę – autorka sumiennie liczy kalorie i proponuje takie składniki, które nie dołożą nikomu zbędnych kilogramów. Warzywa, owoce, jogurty, chude mięso, ryby – to one królują w kuchni Agaty. Poczynając od wyjątkowej ilości propozycji na smakowite śniadania, przez jazdę obowiązkową czyli sałatki po zupy i drugie dania oraz wypieki i desery w wersji light. Wszystkie potrawy uczciwie opisane i obfotografowane, no i oczywiście „skaloriowane”.
Jedni liczą kalorie  w skrytości ducha, inni bez ogródek przyznają się do tego procederu, jakże popularnego wiosną i latem. Zachęcam do liczenia z „Dietą Agaty”. By – jak mawiali Starsi Panowie – wespół w zespół moc żądz móc zmóc… Powodzenia!
Mufiny z oliwkami i suszonymi pomidorami – wytrawna wariacja na temat babeczek upieczona wg przepisu Agaty – w blogu: kuchnia i winonapój uzyskiwany na drodze całkowitej lub częściowej fer... (...) jako „przekąska do wina”. Mało dietetycznie (wino!) ale smacznie!
„Dieta Agaty”
Agata Jędraszczak
Publicat S.A, 2013
Cena 39,90

Autorka swoją przygodę z gotowaniem rozpoczęła od eksperymentów domowych, później opisywanych w blogu kuchniaagaty.pl, który zdobył ogromną popularność. W ślad za nią przyszły programy telewizyjne i autorska książką kucharska. Na okładce wita nas promienny uśmiech autorki. W dobrym nastroju pozostajemy do końca lektury. 120 przepisów zawartych w Diecie Agaty obiecuje nam bowiem zdrowie i dobrą sylwetkę – autorka sumiennie liczy kalorie i proponuje takie składniki, które nie dołożą nikomu zbędnych kilogramów. Warzywa, owoce, jogurty, chude mięso, ryby – to one królują w kuchni Agaty. Poczynając od wyjątkowej ilości propozycji na smakowite śniadania, przez jazdę obowiązkową, czyli sałatki, po zupy i drugie dania oraz wypieki i desery w wersji light. Wszystkie potrawy uczciwie opisane i obfotografowane, no i oczywiście „skaloriowane”. Jedni liczą kalorie w skrytości ducha, inni bez ogródek przyznają się do tego procederu, jakże popularnego wiosną i latem. Zachęcam do liczenia z Dietą Agaty. By – jak mawiali Starsi Panowie – wespół w zespół moc żądz móc zmóc… Powodzenia!

Mufiny z oliwkami i suszonymi pomidorami – wytrawna wariacja na temat babeczek upieczona wg przepisu Agaty – w blogu: kuchnia i wino jako „przekąska do wina”. Mało dietetycznie (wino!) ale smacznie!

 

Dieta Agaty
Agata Jędraszczak
Wydawnictwo Publicat S.A,
Poznań 2013
Cena 39,90