DRINK PLUS

W dniach 4–6 listopada odbędzie się w Kielcach Salon Alkoholi i Używek „Drink Plus”.

Salon to przede wszystkim miejsce wymiany informacji, doświadczeń i opinii pomiędzy producentami, importerami, dystrybutorami, sprzedawcami detalicznymi i konsumentami. To również doskonała okazja do zapoznania się z branżową ofertą i nowościami na polskim rynku alkoholi.

Na wystawie można będzie skosztować alkoholi i używek z Polski i świata, a także nawiązać wartościowe kontakty biznesowe. DRINK PLUS adresowany jest zarówno do czołowych producentów, importerów i dystrybutorów alkoholi, jak i przedstawicieli małych firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, próbując trafić w rynkową niszę.

Salon Alkoholi i Używek to także jedyne w regionie świętokrzyskim i jego okolicach wydarzenie skierowane do prowadzących bary, puby, restauracje, firmy cateringowe, hotele czy specjalistyczne sklepy, na którym można zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wystawców, poznać światowe nowości i odświeżyć swój asortyment.

Zakres branżowy imprezy można podzielić na dwie części: „Drink” – gdzie prezentowane będą przede wszystkim najróżniejsze rodzaje alkoholi, a także „Plus” – tu z kolei zapoznać się będzie można z używkami, takimi jak najlepsze marki cygar i kawy. Zwiedzający Salon zobaczą także akcesoria związane z podawaniem i smakowaniem alkoholi.