Enoexpo 2016 już za dwa miesięce

Jedyne profesjonalne targi wina w Polsce rozpoczną się 16 listopada 2016.

Prezentacja aktualnych trendów na rynku oraz bogaty program seminariów, szkoleń i degustacji – to wszystko sprawia, że Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO® są niekwestionowanym targowym liderem w branży winiarskiej. Najbliższa edycja odbędzie się w terminie 16-18 listopada w EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

Impreza odbywa się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Hoteli
i Gastronomii HORECA® oraz Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®. Atrakcyjna formuła co roku przyciąga blisko 170 wystawców i ponad 13 500 gości z branży gastronomicznej, winiarskiej i hotelarskiej. Podczas ENOEXPO® można nawiązać kontakt z dystrybutorami win z różnych stron świata, często niedostępnych na polskim rynku, a także poznać największe osobistości światowego winiarstwa.

Krajem Partnerskim ENOEXPO® 2016 są Węgry. Paleta węgierskich win wyróżnia się  bogactwem i różnorodnością, są one doceniane na całym świecie, nagradzane na międzynarodowych konkursach i festiwalach. Tym bardziej cieszy możliwość bezpośredniego spotkania z producentami tych doskonałych win podczas ENOEXPO®. Wina zostaną zaprezentowane na specjalnym narodowym stoisku oraz podczas dodatkowych licznych prezentacji i degustacji.

W ramach targów odbywają się także dwa konkursy: Konkurs Winiarski o Medal ENOEXPO® oraz Konkurs Polskich Win i Cydrów o Medal ENOEXPO®. Medal Międzynarodowych Targów Wina w Krakowie ENOEXPO® jest prestiżowym znakiem jakości, świadczącym

o wyjątkowych walorach smakowych trunku i pomagającym winom odnieść komercyjny sukces. Podczas targów będzie można spróbować win wyróżnionych przez branżowych ekspertów.

Organizator:

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

tel. +48 12 644 59 32

bak@targi.krakow.pl

www.enoexpo.krakow.pl

 

Miejsce Targów:

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków

www.expo.krakow.pl