Expo Silesia do usług

Usługi to prężnie rozwijająca się dziedzina polskiej gospodarki. Dlatego w dniach od 7 do 9 października już po raz trzeci odbędą się Targi Wyposażenia Hoteli, Gastronomii i Cateringu – HOTEL-GASTRO Meeting.

Expo Silesia

Szefowie kuchni, barmani, firmy cateringowe, producenci i dystrybutorzy produktów oraz usług dla gastronomii i hotelarstwa spotkają się w sosnowieckim obiekcie targowym Expo Silesia, aby przedstawić swoją ofertę, podyskutować o rozwoju branży i wymienić doświadczenia. Nie zabraknie właścicieli hoteli, moteli i pensjonatów, przedstawicieli sanatoriów, ośrodków wypoczynkowych, SPA i klubów fitness, którzy z kolei mają okazję spotkać tu inwestorów i deweloperów branży horeca oraz architektów czy projektantów wnętrz. Nadążanie za modą w tej branży to ważny element biznesu.

Jesteśmy przekonani – mówi Agnieszka Miklas, menadżer targów – iż trzecia edycja będzie w naszej krótkiej przecież historii, przełomowa. W dwóch poprzednich zaprezentowało się na naszych targach ponad 150 firm, mieliśmy zaszczyt gościć ponad 5 tysięcy zwiedzających. To zobowiązuje. Przypomnę, iż HOTEL-GASTRO Meeting odbywa się wspólnie z Targami Przemysłu Mięsnego MEAT MEETING, co uatrakcyjnia przedstawianą ofertę i nadaje wystawie charakteru mocno zakorzenionego w branży.

Jak co roku w trakcie imprezy odbędzie się wiele konkursów, pokazów i degustacji. Smakowity program kulinarny przygotują szefowie kuchni ze Śląskiej Grupy Kulinarnej. W targowym menu ponownie pojawi się IV Finał Kulinarnego Pucharu Śląska Szkół Gastronomicznych oraz III Kulinarny Show HOTEL-GASTRO Meeting – Black Box, którego zwycięzca zostanie uhonorowany Pucharem Targowym Expo Silesia za efektowną formę prezentacji swojej oferty na stoisku. Ruszają już przygotowania niesamowitych pokazów barmanów i basistów. Nie zabraknie również atrakcji dla pasjonatów wina, którzy w tym roku będą mieli okazję degustować najwspanialsze trunki.

Medale Expo Silesia przypadną wystawcom najlepszego, według opinii jury, produktu. Z całą pewnością jedną z wielu widowiskowych atrakcji, szczególnie dla odwiedzających targi gości, będzie bieg kelnerów.