Innowacyjny zestaw dla winomaniaków

Dzięki bukłakowi i sprytnie składanym kieliszkom ulubione winonapój uzyskiwany na drodze całkowitej lub częściowej fer... (...) możesz mieć zawsze przy sobie. To świetny patent na podróż, piknik czy wypad w góry.

Zdarzają się sytuacje kiedy mamy niewielki limit miejsca, plecak nas przewraca, ale wciąż chcielibyśmy spędzić uroczy wieczór oglądając zachód słońca przed schroniskiem i popijając ulubione wino. Dzięki produktom marki GSI Outdoor to marzenie już teraz może się spełnić.

Wykonane z nietłukącego się imitującego szkło tworzywa kieliszki są niezwykle lekkie (70g), a dzięki odkręcanej nóżce można je łatwo przechować. Rewelacyjnie kręci się w nich wino i jeśli nie będziemy ich przecierać szorstkim materiałem posłużą nam długo. Kieliszki idealnie mieszczą się w kieszonce neoprenowej torebki, w której w specjalnie przegródce znajduje się dopasowany bukłak na wino.

Bukłak zajmuje niewiele miejsca, trzyma temperaturę, chroni wino przed utlenianiemzmiany fizykochemiczne zachodzących w winie (lub moszczu) p... się oraz zachowuje jego właściwości. Sprytnie umieszczona klapka uniemożliwia jego wypadnięcie z etui, a zabezpieczona linką nakrętka nigdy się nie zgubi.

Pokrowiec można zarówno wpakować do plecaka jak i przewiesić przez ramie dzięki poręcznemu paskowi. Z takim gadżetem z pewnością zrobicie furorę na górskim szlaku czy ukwieconej łące.

W Polsce dystrybutorem produktów firmy GSI outdoors jest sklep Polar Sport

Joanna Dulemba