Jesienne smaki bardzo południowej Francji

To będzie wieczór poświęcony zmysłom – nie tylko dzięki daniom najciekawszego kulinarnego zakątka Francji, i nie tylko nie sprawą doskonałych win

 

będzie wieczór poświęcony zmysłom – nie tylko dzięki daniom najciekawszego kulinarnego zakątka Francji, i nie tylko nie sprawą doskonałych win. Wypełnimy go także opowieściami o smakach, zapachach i nadzwyczajnych krajobrazach zachodniej Langwedocji i katalońskiego Roussillon, o katarskich zamkach i miasteczkach, o ich cudownych mieszkańcach i ich pogmatwanej historii. Gościem wieczoru będzie Krzysztof Łabiniec, mistrz ceremonii w Restauracji Szara, który od trzydziestu lat podróżuje do najbardziej urokliwych miejsc południowej Francji. Do kolacji będziemy słuchać George’a Brassensa, po niej zaś nastąpi specjalna projekcja pt. „Langwedocja okiem wielkich francuskich reżyserów”.
Spotkanie odbędzie się 25 października (piątek), o godzinie 19.00
w Dworze Sieraków koło Krakowa
Spotkanie prowadzi Michał Bardel (magazyn „Czas Wina”)
Gość specjalny: Krzysztof Łabiniec (Restauracja Szara)

Wypełnimy go także opowieściami o smakach, zapachach i nadzwyczajnych krajobrazach zachodniej Langwedocji i katalońskiego Roussillon, o katarskich zamkach i miasteczkach, o ich cudownych mieszkańcach i ich pogmatwanej historii. Gościem wieczoru będzie Krzysztof Łabiniec, mistrz ceremonii w Restauracji Szara, który od trzydziestu lat podróżuje do najbardziej urokliwych miejsc południowej Francji. Do kolacji będziemy słuchać George’a Brassensa, po niej zaś nastąpi specjalna projekcja pt. „Langwedocja okiem wielkich francuskich reżyserów”.

Spotkanie odbędzie się 25 października (piątek), o godzinie 19.00 w Dworze Sieraków koło Krakowa.
Spotkanie prowadzi Michał Bardel (magazyn „Czas Wina”)

gość specjalny: Krzysztof Łabiniec (Restauracja Szara)

MENU KOLACJI I WINA