Kobiety i wino – pierwsze urodziny stowarzyszenia

Na podróż po krainie pięciu smaków zaprasza do Krakowa Stowrzyszenie Kobiety i winonapój uzyskiwany na drodze całkowitej lub częściowej fer... (...).

Stowarzyszenie Kobiety i Wino działa już rok! Z tej okazji zaprasza do wspólnego świętowania w Piwnicy pod Baranami w piątek 28 marca 2014.  Przewidywana jest zmysłowa podróż wirtualnym pociągiem, zatrzymującym się na pięciu przystankach. Na każdym z nich jeden z pięciu smaków zostanie harmonijnie połączony z winem. Gośćmi będą winiarze z winnic: Furlan, Valditierra, Pelissero Pasquale, Domaine(fr.) posiadłość, majątek, gospodarstwo.. Leduc Frouin, Quinta do Ferro. Podczas urodzin wystąpi zespół Honzator z niezwykłą Martą Honzatko (autorem bardzo kobiecych tekstów jej piosenek jest Michał Zabłocki). Galę poprowadzi Maciej Półtorak – artysta Piwnicy pod Baranami.

Program:
19.30 – 20.00 aperitifnapój alkoholowy (rzadziej bezalkoholowy) podawany przed po... (...)
20.00 – 21.15 oficjalne powitanie gości na “Dworcu Głównym” Pracownia pod Baranami przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz degustacja wina “Zmysłowa podróż przez krainę 5 smaków” – prowadzenie Monika Bielka – Vescovi oraz zaproszeni winiarze i importerzy
21.15 – 21.30 podsumowanie rocznej działalności stowarzyszenia Kobiety i Wino oraz wręczeniem wyróżnień dla najbardziej aktywnych członkiń stowarzyszenia, tort urodzinowy
21.30 – 22.30 koncert zespołu Honzator z Martą Honzatko w roli głównej
22.30 – bal do białego rana prowadzony przez profesjonalnych tancerzy ze szkoły Arthur Murray Dance Studio oraz potrawy przygotowane przez restauratorki – członkinie stowarzyszenia połączone ze specjalnie przygotowaną na ten wieczór selekcją win.

Koszt udziału: 80zł od osoby, 150zł od pary. Zgłoszenia: kobietyiwino@gmail.com

Informacje o gali urodzinowej

“Czas Wina” jest patronem medialnym wydarzenia.