Kobiety i wino świętują 2. urodziny

Minął drugi rok działalności Stowarzyszenia Kobiety i Winonapój uzyskiwany na drodze całkowitej lub częściowej fer... (...).

Stowarzyszenie, któremu szefuje Monika Bielka-Vescovi, jest jedną z najprężniej działających organizacji non-profit, promujących kulturę winiarską w Polsce.

Stowarzyszeniu życzymy samych sukcesów, a wszystkich wielbicieli dobrego wina i dobrej zabawy zapraszamy na urodzinowe spotkanie, które odbędzie się:

27 marca 2015 roku w krakowskiej Pracowni pod Baranami – start o godzinie 20.00. W ramach spotkania odbędzie się również wieczór autorski Doroty Dias-Lewandowskiej – autorki książki Historia kulturowa wina francuskiego w Polsce od połowy XVII do początku XIX wieku. Będzie kobieco, francusko i bardzo winnie!

Tego samego dnia, przedpołudniem, Stowarzyszenie zaprasza na:

GRANDE DEGUSTATION DES VINS FRANÇAIS


O 10:00 ekspert z Alzacji, producent win Frey-Sohler – Damien Sohler poprowadzi Rieslingbiała odmiana winogron uważana za jedną z najlepszych i n... i Gewurztraminer Masterclass, prezentując i omawiając swoje wina.

O 12:30 w świat Lirac i Taveljedno z najsłynniejszych różowych win świata produkowan... (...) wprowadzi gości francuska sommelier – Corinne Gaudron-Van Beek, zdobywczyni wielu nagród i wyróżnień np. Femme du vin oraz Grade de Chevalier dans l’Ordre du Merite Agricole.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Konsula Generalnego Francji, Thierry Guichoux.

Informacje i zapisy: kobietyiwino@gmail.com