Łyk luksusu

Jedyna polska marka wchodząca w skład grupy LVMH – Belvedere Vodka, zostanie w połowie października zaprezentowana w Żyrardowie.

W dniach 15–16 października rozpoczną się w Żyradowie Les Journées Particulières, impreza promująca marki, a konkretnie 30 producentów zrzeszonych w grupie Moët Hennessy Louis Vuitton. W portfolio LVMH znajduje się także znakomita polska wódka Belvedere, która produkowana jest w miejscowości Żyrardów. Belvedere to wódka jednoskładnikowa destylowana z wyselekcjonowanej odmiany żyta dańkowskiego złotego, uprawianej na mazowieckich równinach Polski.

W ramach Les Journées Particulières goście zostaną zaproszeni do Polmosu Żyrardów sp. z o.o., by tam odkryć tradycje i innowacje związane z wódką Belvedere. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy dokonać rezerwacji na stronie www.belvederevodka.com.pl.

Najważniejsi producenci biorący udział w wydarzeniu na całym świecie to m.in.: Christian Dior, Louis Vuitton, Givenchy, Dom Pérignonjeden z najlepszych i najbardziej znanych jednorocznikowych ... (...), Moët & Chandon, Krug, Belvedere Vodka i Glenmorangie.

DL