Marek Kondrat w Dworze Sieraków

Winne strony Marka Kondrata w cyklu “Literatura i wino” – już 18 marca spotkanie z autorem.

Zapraszamy na kolejne spotkanie w cyklu Literatura i wino. 18 marca 2016 roku redakcja magazynu “Czas Wina” i Dwór Sieraków zapraszają na spotkanie autorskie z Markiem Kondratem, który w swojej nowej książce opisuje świat wina widziany jego oczami.

Po spotkaniu zapraszamy na kolację. Menu powstaje z inspiracji autora a na liście win znajdą się m.in. wina z Winnicy Turnau, które szturmem podbiły serca winomanów m.in. podczas krakowskich targów ENOEXPO!

MENU wkrótce!

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00.

Kolacja: o godz.20.00

Rezerwacje: redakcja@czaswina.pl

O książce “Winne strony” Wojciech Giebuta napisał:

Marek Kondrat jest winiarzem bez zadęcia. Opowiada nam o tym, o czym chce – nie o tym, o czym każdy autor winiarski napisać powinien. Pokazuje, że winonapój uzyskiwany na drodze całkowitej lub częściowej fer... (...) to nie słynne konkursy, pełne przepychu przyjęcia i imprezy targowe. Udowadnia, że za każdym winem, nawet tym najsławniejszym, stoją ludzie z krwi i kości, których można – a nawet trzeba – poznać, by do końca zrozumieć i docenić owoce ich pracy. Nie każdy ma okazję przekonać się o tym osobiście podróżując do Francji czy Argentyny – dlatego tak cenna jest ta książka.

Cała recenzja dostępna TUTAJ

Marek Kondrat jest winiarzem bez zadęcia. Opowiada nam o tym, o czym chce – nie o tym, o czym każdy autor winiarski napisać powinien. Pokazuje, że wino to nie słynne konkursy, pełne przepychu przyjęcia i imprezy targowe. Udowadnia, że za każdym winem, nawet tym najsławniejszym, stoją ludzie z krwi i kości, których można – a nawet trzeba – poznać, by do końca zrozumieć i docenić owoce ich pracy. Nie każdy ma okazję przekonać się o tym osobiście podróżując do Francji czy Argentyny – dlatego tak cenna jest ta książka. – See more at: http://www.czaswina.org/artykul/wstrone-wina#sthash.n6xa7Ey3.dpuf