Piwnice na wino

Piwnice na wino

Projektowanie piwnicy na winonapój uzyskiwany na drodze całkowitej lub częściowej fer... (...) należy zacząć od zastanowienia się ile butelek ma pomieścić oraz jakie pomieszczenie możemy zaadaptować by ją stworzyć. Ciemne i chłodne pomieszczenie to za mało, aby zapewnić odpowiednie warunki do dojrzewania wina.

 

Dobre wino warte jest odpowiedniego przechowywania, nie tylko z racji kosztu, ale też zachowania odpowiedniej jakości. Jeśli więc możemy sobie pozwolić na zrobienie zapasu ulubionego trunku, dołóżmy starań, aby wino nie straciło nic ze swoich walorów. Przechowywanie winasposób przetrzymywania zabutelkowanego wina. Ma zasadniczy ... (...) w najlepszych warunkach tak, by zyskiwało na jakości jest możliwe o ile dysponuje się piwnicą spełniającą trzy żelazne zasady: stała temperatura, kontrolowana wilgotność powietrza oraz obecność systemów antywibracyjnych.

 

Dzięki swojej gamie klimatyzatorów WineMaster, firma FONDIS oferuje wyjątkowe rozwiązanie umożliwiające spełnienie powyższych wymogów przechowywania. Nie mające dotąd na świecie swojeg odpowiednika, klimatyzatory WineMaster umożliwiają odtworzenie we wszystkich rodzajach wnętrz warunków panujących w najlepszych piwnicach. Klimatyzatory WineMaster są ciche, ekologiczne i trwałeokreślenie degustacyjne określające trwałość zapachów... (...), a poza tym łatwe w utrzymaniu.

 

Fondis Polska w odpowiedzi na wiele pytań na temat sposobu przygotowania, wyposażenia oraz wykonania piwnic na wino postanowiła otworzyć serwis DlaWina.pl, na którym znaleźć można szereg informacji, które pozwolą stworzyć najlepsze warunki do długotrwałego przechowywania wina. Oczywiście jeżeli Państwo nie znajdą odpowiedzi na nurtujące pytanie, służymy bezpłatną poradą. Oprócz tego istnieje możliwość konsultacji przed zakupem na miejscu inwestycji oraz projekt piwnicy wraz z montażem zakupionych urządzeń.