Salon Alkoholi i Używek DRINK-PLUS

IV Targi Wyposażenia dla Piekarstwa, Gastronomii i Przemysłu Przetwórczego GASTRO-TECH już w październiku w Kielcach. Termin: 14-16 X 2010.

IV Targi Wyposażenia dla Piekarstwa, Gastronomii i Przemysłu Przetwórczego GASTRO-TECH
Data najbliższej edycji: 14-16 X 2010

Degustacje win, wódek, nalewek oraz piw pszenicznych, niepasteryzowanych i niefiltrowanych. Prezentacja pełnej gamy gatunków i marek alkoholi. Spotkania ze specjalistami. Tak zapowiada się najbliższa edycja Salonu Alkoholi i Używek DRINK-PLUS.

Obserwowany w ostatnich latach wzrost sprzedaży alkoholi w Polsce, a także rosnące zainteresowanie konsumentów wysokiej jakości zagranicznymi alkoholami spowodowało, że rynek polski stał się niezwykle atrakcyjny i obiecujący dla eksporterów z całego świata. W związku z tym Salon Alkoholi i Używek DRINK-PLUS to – szczególnie dla producentów zainteresowanych wejściem na rynek polski – doskonała okazja do bezpośredniej prezentacji swojej oferty potencjalnym partnerom handlowym w Polsce – importerom i dystrybutorom oraz podmiotom zainteresowanym sprzedażą alkoholi pod własną marką.

Impreza odbywa się równocześnie z Targami Wyposażenia dla Piekarstwa, Gastronomii i Przemysłu Przetwórczego GASTRO-TECH, które przyciągają z kolei mistrzów kuchni, piekarzy, cukierników, właścicieli hoteli i restauracji, specjalistów w zakresie spraw żywienia oraz zwiedzających z całej Polski. Oprócz samej ekspozycji, w ramach tych targów odbywa się również szereg konferencji, a także pokazy Latte Art, Ogólnopolski Konkurs Baristów oraz regionalny konkurs kulinarny pod patronatem wojewody świętokrzyskiego.

Magazyn “Czas Wina” sprawuje wyłączny patronat prasowy nad imprezą.