“Samotność liczb pierwszych” w Krakowie

“Czas Wina” oraz Aurora Films zapraszają do udziału w konkursie dotyczącym filmu i książki “Samotność liczb pierwszych”.

Film „Samotność liczb pierwszych“ już od 23 marca w kinach. To ekranizacja bestsellerowej książki Paolo Giordano o tym samym tytule. Opowiada o losach Mattia i Alice. Ich drogi życia przecinają się w typowych, szkolnych okolicznościach. Każde z nich nosi w sobie traumę z dzieciństwa, która uniemożliwia im normalne funkcjonowanie wśród rówieśników. Choć wiele do siebie czują, nie potrafią tego wyrazić. Poprzez lata, wchodząc w dorosłość, rozpoczynając karierę czy zakładając rodzinę, na przemian zbliżają się do siebie i oddalają. Są bowiem jak tytułowe liczby pierwsze – oddzielone cyfrą parzystą, która nie pozwala im złączyć się na zawsze.

Mamy do rozdania 3 podwójne zaproszenia na film “Samotność liczb pierwszych” na piątkowe [jutrzejsze!] seanse do kina Pod Baranami. Aby wziąc udział w losowaniu nagród wystarczy podać trzy przykłady liczb pierwszych bliźniaczych, które występują po liczbie 100. Mail wyślij na adres redakcja@czaswina.pl. Seans 23 marca w piątek w kinie Pod Baranami o godz. 14.55.

Fundatorem nagród jest Aurora Films.