Stolik z widokiem na góry

Zapraszamy na gorące wydarzenie kulinarne „Dinner with a view”, które odbędzie się 1 października w Krynicy-Zdroju. Pomysłodawczynią plenerowej kolacji podanej prosto z ognia jest Malika, finalistka I edycji Top Chefa.

Na polanie u podnóża góry Jaworzyny Ewa Malika Szyc-Juchnowicz (szefowa kuchni i właścicielka restauracji Malika w Gdyni), Fia Gulliksson (szefowa kuchni i aktywistka) oraz Janusz Myjak (szef kuchni restauracji Szósty Zmysł w Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój) przygotują ucztę na bazie produktów pochodzących z Podkarpacia i charakterystycznych dla jesiennej pory roku.. Towarzyszyć jej będzie niezwykły drink przygotowany na bazie Wódki Dwór Sieraków. Główne wątki smakowe to: jagnięcina, sery górskie, ryby potokowe.

Szefowie, stosując 7 różnych technik gotowania na ogniu, ugoszczą wielbicieli kulinarnych performance siedzących na łące przed Hotelem SPA Dr Irena Eris przy stole zaaranżowanym w zgodzie z otaczającą naturą.

Istotnym elementem wieczorów „Dinner with a view” jest nie tylko sam posiłek, ale przede wszystkim doświadczenie kulinarne spotęgowane przez bliskość przyrody, zapach ogniska i szum drzew oraz nieprzeciętne widoki. Za każdym razem to przyroda i pogoda są reżyserami wydarzenia.

Kolacja w górach to wyjątkowe zakończenie sezonu założonej przez Malikę, podróżującej po najpiękniejszych miejscach w Polsce, restauracji plenerowej. W rytm hasła „From the fire to the table. Prosto z ognia na stół” Malika wydała już kolację nad Narwią (projekt Rzeka) oraz nad Bałtykiem (Morze).

Kolacje „Dinner with a view” mają formułę spotkań otwartych dla wszystkich zainteresowanych, zaproszenia można jeszcze kupić tutaj. Patronem medialnym wydarzenia jest magazyn „Czas Wina”.

Więcej informacji na www.dinnerwithaview.com.pl