Targi Two Wines Festival SILESIA 2010 – zaproszenie

Premierowa edycja targów wina na Śląsku już w czerwcu!

 

 

W dniach 10-11 czerwca br. w Katowicach odbędą się pierwsze “samodzielne” targi wina w Polsce, czyli niezwiązane z żadną inną większą imprezą.

Two Wines Festival SILESIA 2010 to przede wszystkim impreza dla tych wszystkich, którzy winonapój uzyskiwany na drodze całkowitej lub częściowej fer... (...) piją, smakują, którym wino towarzyszy podczas jedzenia, spotkań towarzyskich. To również znakomita możliwość poznania dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w fascynującym winiarskim świecie, oraz dla tych, którzy nie przejdą spokojnie obok sklepu z winami, nie wstępując do środka…

Podczas targów importerzy i producenci wina zaprezentują bogatą gamę win z różnych szczepów i kontynentów. Będzie to okazja do zawierania kontaktów i kontraktów handlowych. Każdy wystawca może zgłosić swoje cabernet sauvignon i merlot do konkursu. Nie zabraknie też stoisk z akcesoriami winiarskimi oraz związanymi z branżą domowej, indywidualnej produkcji wina.

Targom towarzyszyć będą wykłady, degustacje, wystawy, koncerty muzyczne. Wszystko po to, by połączyć przyjemność kosztowania wina, robienia interesów, edukacji winnej i rozrywki!

Podczas dwóch czerwcowych dni w Katowicach będzie niezwykle dużo okazji do poznawania nowych smaków, zapachów, etykiet – nowych egzemplarzy na winnej, sklepowej półce oraz zawierania znajomości z innymi miłośnikami i koneserami wina.

W imieniu Organizatorów – serdecznie zapraszamy!

Magazyn “Czas Wina” sprawuje patronat medialny nad targami
Two Wines Festival SILESIA 2010.