Targi Wine & Spirits 2010 – niepowtarzalna podróż w świat alkoholi!

Już 26–27 maja 2010 roku w Warszawie odbędzie się druga edycja imprezy. W programie szeroka oferta alkoholi, prezentacje i degustacje nie tylko zacnych trunków, ale również specjałów kulinarnych.

Organizatorzy przygotowali także bezpłatne szkolenia dla branży i osób indywidualnych prowadzone przez certyfikowanych trenerów, mistrzów barmańskich, wykładowców Collegium Vini. Warsztaty Merchandising w alkoholach. Cuda czy praktyka? kierowane są do menedżerów oraz właścicieli punktów sprzedaży napojów alkoholowych. Odpowiedzą na pytanie, jak zwiększyć sprzedaż napojów alkoholowych w sklepie. Podczas drugiego szkolenia Jak zwiększyć sprzedaż w restauracji? Alkohol kluczem do sukcesu praktycy opowiedzą o tym, jak skomponować menu alkoholowetermin degustacyjny.Oznacza wina niekoniecznie o zbyt dużej... (...) i dobrać kartę alkoholi do potraw oraz charakteru lokalu. Szkolenie kierowane jest do menadżerów i właścicieli punktów gastronomicznych.

Dla wszystkich miłośników wina przeznaczone jest Szkolenie wprowadzające w świat win Organizatorzy zapraszają do podróży przez regiony, odmiany, rodzaje, roczniki i style. Szkolenie pozwoli każdemu z uczestników dowiedzieć się, jak rozpoznawać wina z różnych regionów, jak dobierać poszczególne rodzaje win do odpowiednich potraw, a także co sprawia, że jedne wina nam smakują, a inne nie.

Osoby z branży zapraszamy do rejestracji on-line na www.wineandspirits.pl

Magazyn “Czas Wina” sprawuje patronat medialny nad imrpezą.

Miejsce:
II Międzynarodowe Targi Alkoholi Wine & Spirits
2627 maja 2010
Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
ul. Marsa 56c, Warszawa