Ti AMO Italia!

Jeśli jesteś miłośnikiem nowoczesnej kuchni te produkty stworzone są dla Ciebie.

Będąca od 5 lat na rynku akcesoriów kuchennych polsko-włoska marka VIALLI DESIGN rozwija docenioną przez klientów linię szkła AMO.

Produkty są wykonane ze szkła boro-krzemowego ręcznie formowanego. Ten rodzaj szkła nie zawiera sodu, w związku z czym nie matowieje i świetnie radzi sobie z szokiem termicznym. Artykuły wyróżnia wysokiej jakości wykonanie, lekkość i delikatność szkła, oryginalne kształty, prezentowe opakowanie, a zarazem przystępna cena.  Dodatkowo wszystkie elementy można z łatwością myć w zmywarce, co pozwala zaoszczędzić czas.

Najważniejszym wyróżnikiem produktów AMO są podwójne ścianki, dzięki którym naczynia nie tylko utrzymują odpowiednią temperaturę napojów na dłużej, ale też chronią przed poparzeniami. Bez obaw możemy trzymać gorącą herbatę w dłoni, a w razie niespodziewanego telefonu spokojnie rozmawiać bez stresu, że przygotowana kawa nam wystygnie. W przypadku chłodnego drinka, nasze dłonie nie ogrzeją kieliszka a my będziemy mogli cieszyć się idealnie schłodzonym napojem.

Produkty z kolekcji AMO wyróżniają się ergonomicznymi kształtami, które zapobiegają wyślizgnięciu się z dłoni. Dzięki podwójnym ściankom kawa, kolorowy sok czy kilkuwarstwowy drink prezentuje się obłędnie, co sprawia, że artykuły są chętnie kupowane jako podarek dla najbliższej osoby. Kolekcja wciąż się powiększa – nowością są kieliszki do mocniejszych drinków oraz wielofunkcyjna misa, która doskonale zaaranżuje świąteczny stół.

Każdy element kolekcji jest zapakowany w eleganckie pudełko. Zabezpieczające przed stłuczeniem opakowanie sprawia, że wybrany model w całości dotrze do swojego właściciela. Zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji na stronie www.vialli-design.com.

W kolekcji są to kolejno: filiżanka kawowa (220 ml), filiżanka herbaciana (300 ml), zestaw dwóch filiżanek i spodków do espresso (50 ml), wysoka szklanka do latte (320 ml), szklanki do napojów o różnych kształtach i pojemnościach, kufle do piwa, karafki na wodę, a także dzbanki do zaparzania kawy i herbaty.