Winobranie po raz pierwszy

Winnica Samorządowa w Zaborze zaprasza 17 i 18 września na pierwsze winobranie

Szanowni Państwo,
przed nami wyjątkowa chwila. Po raz pierwszy w historii Winnicy Samorządowej w Zaborze odbędzie się Winobranie.
Z tej okazji p. Elżbieta Anna Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego zaprasza Państwa do uczestnictwa w  wielkim świętowaniu zbiorów winogron, które odbędzie się 17 i 18 września w Lubuskim Centrum Winiarstwa.
W zaplanowanym przez Departament Przedsiębiorczości i Strategii Marki  programie znalazły się, m.in. pokazy zbierania winogron, wykłady na temat historii winiarstwa i uprawy winorośli, a także warsztaty winiarskie i rękodzielnicze.
Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w dwudniowym wydarzeniu, którego głównym celem jest promocja naszego winiarstwa. Więcej szczegółów poznacie Państwo w kolejnych wiadomościach w ciągu najbliższego tygodnia.
Serdecznie zapraszamy Państwa już teraz do Lubuskiego Centrum Winiarstwa.

Po raz pierwszy w historii Winnicy Samorządowej w Zaborze odbędzie się Winobranie.
Z tej okazji p. Elżbieta Anna Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego zaprasza do uczestnictwa w wielkim świętowaniu zbiorów winogron, które odbędzie się 17 i 18 września w Lubuskim Centrum Winiarstwa.

W programie znalazły się, m.in. pokazy zbierania winogron, wykłady na temat historii winiarstwa i uprawy winorośli, a także warsztaty winiarskie i rękodzielnicze.

Serdecznie zapraszamy Państwa już teraz do Lubuskiego Centrum Winiarstwa.

Więcej: http://www.centrumwiniarstwa.pl/