Wyborny specjał (nie) tylko do wina

Suszenie mięsa to jeden z najstarszych sposobów jego konserwowania, przy zachowaniu wartości odżywczych.

Niedawno na rynku pojawiły się paski suszonej wołowiny Beef Jerky Oryginal o lekkiej nucie czosnku, dzięki której wieczór przy lampce wina czy wiosenna wyprawa w góry nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Beef Jerky charakteryzuje bardzo wysoka zawartość czystego, nisko przetworzonego mięsa wołowego o ograniczonej do minimum ilości węglowodanów i tłuszczy. Idealnie wysuszone cienkie paski z zadnich części z ekologicznych hodowli gwarantują smak na najwyższym poziomie.

beef jerky

Lekko pikantna suszona wołowina Beef Jerky doskonale sprawdzi się jako oryginalny dodatek do sałatek, kaszy, ryżu czy dań z duszonymi warzywami. To również doskonała  mięsna alternatywa dla suszonych owoców, które chętnie przegryzamy sięgając po butelkę czerwonego wina. Wyjątkowy smak z pewnością zachwyci wszystkich, którzy lubią niebanalne doznania.

Dzięki szczelnie zapakowanym saszetkom paski suszonej wołowiny możemy zabrać ze sobą na górską wyprawę czy wiosenną przejażdżkę rowerową. Beff Jerky może wtedy posłużyć jako wysokobiałkowa przekąska, której powolne żucie sprawi, że nie będziemy odczuwać głodu. Tak spreparowana wołowina to również wysokoenergetyczny suplement białkowy po który sięgać powinny osoby aktywnie uprawiające sporty oraz dążące do kształtowania sylwetki w połączeniu z redukcją tkanki tłuszczowej.

beef jerky

 

Więcej informacji:

www.beef-jerky.pl