Zadbaj o biały uśmiech każdego dnia!

Sięgnij po wybielającą pastę Pearl Drops Wine, która dzięki formule opartej na naturalnych perłach usuwa przebarwienia powstałe na skutek picia czerwonego wina.

Piękny, biały uśmiech przełamuje pierwsze lody, zachęca innych do tego aby również się uśmiechnąć, rozładowuje napięcie w trudnych sytuacjach. Dlatego warto dbać o swój uśmiech!

Formuła wybielającej pasty do zębów została opracowana przez amerykańskiego dentystę prawie 50 lat temu. Była zalecana i bezpieczna do codziennego stosowania. Utarło się, że wybielające pasty do zębów są agresywneokreślenie degustacyjne odnoszące się do smaku wina surow... (...) i nieprzyjemne w działaniu. Już w latach 80 marka PEARL DROPS obaliła ten mit i wykazała, że formuła wybielających past PEARL DROPS jest łagodna i skuteczna.

pasta Pearl Drops Wine

Jedną z past PEARL DROPS jest wybielająca PEARL DROPS WINE, która zawiera specjalnie opracowaną formułę z naturalnymi perłami. Pasta usuwa przebarwienia w ramach systemu wybielania zębów 4D, który głęboko oczyszcza i usuwa plamy powstałe w skutek picia czerwonego wina oraz innych codziennych używek.

PEARL DROPS WINE delikatnie ściera powstałe przebarwienia, a zawarty w niej fluor  wzmacnia szkliwo oraz  chroni zęby przed próchnicą. Produkt testowany klinicznie i bezpieczny do codziennego użytkowania.

 

Pasta PEARL DROPS WINE dostępna w tylko w drogeriach Rossmann.

www.pearldrops.pl