Zestaw na wiosenna kolację

Zestaw na wiosenna kolację

Wiosna jest wspaniała z wielu względów, ale przede wszystkim dlatego że to sezon na szparagi. Do sałatki lub tarty ze szparagami, nic nie pasuje lepiej niż sauvignon blancjedna z najbardziej rozpowszechnionych na świecie białych ....

Proponujemy Les Barbottes Touraine Sauvignon, czyli klasyczne sauvignon blanc znad Loary.

Kolejne winonapój uzyskiwany na drodze całkowitej lub częściowej fer... (...) w zestawie z serii francuskich klasyków to Abbay de Brully Bourgogne Chardonnayfrancuska odmian białych winogron, jedna z najbardziej rozp.... Odnajdziemy w nim zarówno nieco cytrusów, jak i masła i miodu, dzięki czemu wino wspaniale komponuje się z rybami w maślano-śmietanowych sosach.

Majówka to dobry czas na przygotowanie czasochłonnych potraw. Do wolno gotowanej wołowiny, świetnie sprawdzi się Pinot NoirPinot noir należy do wielkiej rodziny rodziny pinotów i&nb.... Nowozelandczyk odkryje przed nami wnętrze bogatebogate – termin degustacyjny na określenie wina, w który... (...) w leśne owoce i nuty kwiatowe.

Miłośnikom dziczyzny polecamy Don Reca Cuvee z Chile. Wino pełne głębi, mięsistych tanin, pachnące zarówno ciemnymi owocami, jak i czekoladą i miętą.

Polecamy zestaw 4 win w cenie 300 zł

  • Abbay de Brully Bourgogne Chardonnay
  • Les Barbottes Touraine Sauvignon
  • Saint Clair Marlborough Origin Pinot Noir
  • Don Reca Cuvee