O nas

Magazyn

Magazyn „Czas Wina” ukazuje się od roku 2001. Od roku 2019 ukazuje się jako pierwszy w Polsce miesięcznik propagujący kulturę wina. Przybliża czytelnikom apelacje i regiony winiarskie, najlepszych winemakerów i słynne wina. Obok artykułów enologicznych, w magazynie publikowane są także kulinaria, felietony, reportaże podróżnicze, recenzje książek i filmów.

Wydarzenia

Redakcja magazynu przyznaje tytuł Człowiek Roku magazynu „Czas Wina” najważniejszym osobistościom świata wina. Wraz z naszymi czytelnikami wybieramy także Winiarski Blog Roku. Organizujemy jedyny w Polsce i jeden z trzech na świecie międzynarodowy konkurs win różowych International Rosé Championship oraz konkurs win zimnoklimatycznych Cool Climate Wine Awards. Nasi dziennikarze — wybitni specjaliści winiarscy — sędziują w słynnych konkursach takich jak Mundus Vini czy Concours Mondial de Bruxelles.

Książki

Wydawnictwo „Czas Wina” oferuje także książki o winie. Seria Wiedza o winie to najlepsze kompendium wiedzy winiarskiej przygotowane przez polskich autorów. Dzięki stałej współpracy z Jancis Robinson, światowej sławy dziennikarce winiarskiej, wydaliśmy bestsellerowy poradnik jej autorstwa.

Enoteka – sklep z winem

Prowadzimy także specjalistyczny sklep z winem, który znajduje się w Krakowie przy ulicy Balickiej 255. Enoteka to doskonałe miejsce dla wielbicieli win – doradzamy, przygotowujemy oferty na wesela i inne wydarzenia, szkolimy i zapraszamy na degustacje. Wysyłka zestawów win także kurierem .

My w Mediach Społecznościowych

5,277FaniLubię
548ObserwującyObserwuj
Strona zawiera informacje handlowe dotyczące napojów alkoholowych i przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat ?