Strona główna Tagi Azja

Tag: Azja

Francuski koniak zagraniczny

Już niemal cała produkcja koniaku wyjeżdża z Francji zagranicę. Mimo iż producenci od dekad próbują przyciągnąć miejscowych konsumentów, ci zdecydowanie wolą szkocką whisky. Nie ma jednak obaw, by trunku na eksport brakło – zapasy są niezmierzone.

Najsłynniejsza kobieta w Azji

Urodziła się w Sonomie, w Kalifornii. Od najmłodszych lat przebywała wśród winorośli. Ukończyła studia lingwistyczne oraz biznesowe w Stanach, po czym przeprowadziła się do Azji. Jak mówi, zawsze marzyła o zamieszkaniu za granicą, a swoje plany wiązała z pasją do języków obcych. Najbardziej pragnęła odwiedzić Japonię, jednak ze względu na przedłużającą się procedurę otrzymania wizy postanowiła wyjechać do Hongkongu. Zupełnie nieoczekiwanie pokochała to miejsce i została tam na dłużej.

Podróż życia na dwóch kółkach

Książkę Marty Owczarek i Bartek Skowrońskiego czyta się jednym tchem. To połączenie dziennika, pamiętnika i reportażu, które pozwala czytelnikom podróżować z autorami po dzikich stepach jak równy z równym.

Media społecznościowe – przyspieszenie!

Im więcej poważnie dojrzałych win z Kalifornii i Australii jest mi dane skosztować, win powstałych w połowie XX wieku, tym mocniej się zastanawiam... ...dlaczego tak...

Jeden garnek Pana Ming

Co szósty człowiek na ziemi jest Chińczykiem. Można więc założyć, że wielu z nas zaraz po przebudzeniu sięga po wok, by przygotować w ciągu...

Newsletter

Prenumerata

Zawsze prosto do twojej skrzynki pocztowej

E-WYDANIE

Czytaj na telefonie i tablecie

Strona zawiera informacje handlowe dotyczące napojów alkoholowych i przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat ?