Strona główna Tagi Targi Enoexpo

Tag: Targi Enoexpo

Winiarski Blog Roku 2018 – najlepsze blogi o winie polskiej blogosfery

W tym roku obrady jurorów były nie mniej gorące niż głosowanie, w którym grupy czytelników mobilizowały się nawzajem do działania. Blogerzy rozsyłali płonące wici, a w odpowiedzi, w miarę jak rozchodziły się kolejne wieści, głosy spływały falami.

Medalowe Rosé na Targach Enoexpo: masterclass

Michał Bardel, kierownik konkursu International Rosé Championship, poprowadzi w czasie Enoexpo masterclass – warsztaty z rosé. I to jakimi! Będzie to 8 win, które zdobyły złote medale w tegorocznej edycji tych międzynarodowych mistrzostw.

Targi ENOEXPO® 2018

⏰ To już za chwilę: Enoexpo w Targi w Krakowie, czyli największe targi winiarskie w Polsce. My będziemy na pewno – to tam odbędzie się masterclass z winami różowymi, spotkanie finalistów konkursu na Winiarski Blog Roku i, naturalnie, ogłoszenie listy zwycięzców w konkursach: na Winiarski Blog Roku, Winiarski Blog Roku Internautów i najlepsze uzasadnienie wyboru.

Wyniki X Konkursu Polskich Win i Cydrów o Medal Targów ENOEXPO®...

Polskie wina z powodzeniem zaczynają konkurować z winami zagranicznymi, zachwycając konsumentów bogactwem smaku i aromatów. Na popularności zyskują także cydry, które według przewidywań ekspertów mają szansę stać się polskim towarem eksportowym.

Największe targi wina w Polsce

Największe targi wina w Polsce, czyli ENOEXPO®, tym razem powitają gości i wystawców w prawdziwie szampańskim nastroju. Tegoroczna Akademia Wina ENOEXPO® odbywać się będzie pod hasłem „Wina musujące”. Degustacje cavy, szampana, prosecco, a także polskich win musujących będą obowiązkowymi punktami programu.

Hiszpanie biorą (niemal) wszystko

Targi, zwłaszcza tak wielkie i z tradycjami, jak Horeca w Krakowie, rządzą się własnymi prawami. Także odbywające się równolegle już po raz 13. Targi...

Targi ENOEXPO® 2014 w nowym miejscu

Jedyne w Polsce targi winiarskie odbędą się w terminie 5-7 listopada 2014 roku, w nowo otwartym EXPO Kraków.– Nasz nowy obiekt jest jednym z...

Newsletter

Prenumerata

Zamów prenumeratę miesięcznika Czas Wina

Zawsze prosto do twojej skrzynki pocztowej

E-WYDANIE

Zamów e-wydanie miesięcznika Czas Wina

Czytaj na telefonie i tablecie

Strona zawiera informacje handlowe dotyczące napojów alkoholowych i przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat ?