Strona główna Tagi Warszawa

Tag: Warszawa

Wina niemieckie. Królowa jest tylko jedna

Kolejna odsłona kultowego festiwalu win niemieckich odbędzie się 11 kwietnia, tym razem w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie. Winiarze z Badenii, Frankonii, Mozeli, Palatynatu i Wirtembergii zaprezentują wina, których nie można jeszcze kupić na polskim rynku.

Food Service Summit 2019 – największa konferencja polskiej branży HoReCa

Prowadzisz restaurację, bar, food truck? Zaopatrujesz branżę Horeca? Jesteś foodie i blogujesz dla foodies? Może jesteś krytykiem kulinarnym, a może właśnie planujesz błyskotliwą gastronomiczną karierę? Jeśli przyznajesz się do działania (lub marzeń) w choć jednej z tych kategorii, Food Service Summit to konferencja, na której naprawdę nie powinno cię zabraknąć (żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy).

IV Jesień Enologiczna 2018

Jesień Enologiczna to niezwykłe wydarzenie kulturalne, które jednoczy coraz liczniejsze grono miłośników wina i produktów regionalnych. Przed nami trzy miesiące niezapomnianych wrażeń związanych z enologią, sztuką winiarską, historią winiarstwa w Polsce oraz tradycjami kulinarnymi.

Varsovino i potęga Hiszpanii

To było wielkie wydarzenie i wielka degustacja win hiszpańskich. Wczoraj (25 września) w Warszawie po raz kolejny spotkali się producenci i miłośnicy iberyjskich win. Warto było dojechać i z samego Krakowa, by wszystko to zobaczyć!

Ameryka od Kuchni

„Ameryka od Kuchni”, nowy projekt promujący produkty spożywcze z USA, zaprezentuje się 9 października 2018 na 3. Kongresie Szefów Kuchni w warszawskim centrum EXPO XXI.

Warszawa pod gwiazdami

Wczoraj w restauracji Concept 13 zajmującej ostatnie piętro domu handlowego Witkac w Warszawie odbyła się wielka degustacja win austriackich. Zjawili się przedstawicie najsłynniejszych wytwórni znad Dunaju. Było to, bez wątpienia, najważniejsze to do tej pory wydarzenie winiarskie tego roku w Polsce.

Adam Pawłowski zaprasza

Sommelierem być – to marzenie niejednego winomana może zostać spełnione dzięki Collegium Civitas, które przygotowało nowy kierunek studiów: Teoria i praktyka sommelierska. Będą to...

Różowe Noce Wina w Warszawie

Zapraszamy na kolację Klubu Domu Wina połączoną z degustacją win różowych. Spotkanie poprowadzi Justyna Korn-Suchocka – redaktor magazynu „Czas Wina”. Menu i wina dostępne na stronie...

Zaproszenie na degustację win austriackich

poniedziałek, 10 września 2018 r. | godz. 10.30 - 17.00 Concept 13 | ul. Bracka 9 | 00-501 Warszawa ⯀ Będzie to wyjątkowa okazja, aby spróbować ponad...

Jubileusz i sukcesy win niemieckich w Polsce

W 2009 roku festiwal debiutował z ośmioma wystawcami – w czerwcu 2018 roku już trzykrotnie więcej stoisk czekało w Willi Foksal na importerów, dystrybutorów i restauratorów poszukujących dobrych win niemieckich do swojej oferty.

Newsletter

Prenumerata

Zawsze prosto do twojej skrzynki pocztowej

E-WYDANIE

Czytaj na telefonie i tablecie

Strona zawiera informacje handlowe dotyczące napojów alkoholowych i przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat ?