[test] Formularz Głosowania


Warning: Missing argument 2 for shortcode_atts(), called in /home/czaswina/domains/czaswina.pl/public_html/wp-content/themes/montowniastron-pl/functions.php on line 1561 and defined in /home/czaswina/domains/czaswina.pl/public_html/wp-includes/shortcodes.php on line 571

Formularz głosowania na Winiarski Blog Internautów 2019

W głosowaniu Internautów na Blog Roku 2019 oddaję mój głos na (proszę wybrać z listy):

Zapoznałem się z Ogólnymi zasadami głosowania na „Winiarski Blog Internautów”. Zapoznałem się z Informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią, podane przeze mnie dane są prawdziwe i jestem właścicielem podanego przez siebie adresu e-mail. Redakcja może skontaktować się ze mną poprzez podany e-mail w sprawie mojej odpowiedzi.

Chcę wziąć udział w konkursie na najciekawsze uzasadnienie wyboru. Rozumiem, że muszę podać swoje dane teleadresowe do ewentualnej wysyłki nagrody. Rozumiem, że znalezienie się na liście zwycięzców oznacza, że do wiadomości publicznej zostaną podane moje imię, inicjał nazwiska, miejscowość oraz treść uzasadnienia. Redakcja może skontaktować się ze mną w sprawie mojej odpowiedzi.