Apartamenty Conrada juz gotowe

EURO STYL zaprasza do obejrzenia najnowszej inwestycji w Gdyni.

Piękny jesienny i kolorowy widok z okna bądź tarasu jest już dostępny dla mieszkańców Apartamentów Conrada. Budowa dwóch kolejnych budynków osiedla została zakończona, a na początku listopada klienci otrzymali klucze do swoich mieszkań.

Dogodna lokalizacja, swoboda parkowania w hali garażowej, solidne wykonanie, nowoczesny design i ciekawe zagospodarowanie przestrzeni wspólnych to główne atuty tej gdyńskiej inwestycji dewelopera EURO STYL.

eurostylApartamenty Conrada są położone w dogodnej lokalizacji, przy ulicy Strzelców w Gdyni w bezpośrednim sąsiedztwie cenionego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zapewni ciszę i spokój, a także miejsce do aktywnego spędzania czasu. eurostylDotarcie do obwodnicy Trójmiasta bądź centrum Gdyni czy Sopotu, dzięki dosyć bliskiemu położeniu ulic Wielkopolskiej i Chwaszczyńskiej, nie powinno stanowić żadnego problemu. W inwestycji tej jest jeszcze spory wybór urozmaiconych pod względem metrażu i położenia na piętrze lokali.

Eleganckie, przestronne mieszkania mające od 46,65 do 83 mkw. kosztują od 266 733 do 581 708 zł, a cena metra rozpoczyna się już teraz od 5 500 zł. Osiedle tworzą trzy budynki, w każdym z nich znajdują się 43 mieszkania. Pierwszy z nich został oddany w październiku ubiegłego roku, a dwa następne na początku listopada bieżącego roku. eurostylDeweloper EURO STYL i tym razem nie zawiódł pod względem przygotowania wspólnych terenów zielonych osiedla – efektom można przyjrzeć się na zdjęciach. Ciekawie jest również wewnątrz budynków, ponieważ klatki schodowe zostały ozdobione grafikami nawiązującymi do patrona inwestycji, którym jest Joseph Conrad – pisarz marynista polskiego pochodzenia. Co więcej na parterze w strefie wejściowej znajduje się dużego formatu grafika, która przedstawia mapę świata wypełnioną ręcznie wypisanymi listami pochodzącymi z lokalizacji kojarzonych z twórczością Conrada.

Projekt wewnętrznych części wspólnych został zaprojektowany w stonowanej i delikatnej kolorystyce. Ponadto w inwestycji zastosowano szlachetne materiały oraz wysokiej klasy elementy techniczne, m.in. windy marki KONE czy oświetlenie zarządzane czujnikami ruchu. eurostyl

Podsumowując Apartamenty Conrada łączą w sobie wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność mieszkań, osiągniętą poprzez dobrze zaprojektowane rozkłady pomieszczeń, ponadstandardową wysokość pomieszczeń (2,75m) oraz duże okna, dzięki którym wszystkie mieszkania są doskonale doświetlone.