Strona główna Wiedza o winie

Wiedza o winie

Loading map ...

„Czas Wina” od początku swojego istnienia, zarówno w druku jak i w treści cyfrowej, służył PT Czytelnikom jako źródło aktualnych, profesjonalnych i przystępnie podanych informacji o najważniejszych krajach, regionach i apelacjach winiarskich świata. Z czasem opracowane przez nas treści zasiliły stronice Wiedzy o winie – zakrojonego na wiele tomów unikalnego podręcznika stworzonego przez Michała Bardela i Wojciecha Gogolińskiego na użytek studentów Wiedzy o winie Collegium Civitas. Na tych stronach dzielimy się z użytkownikami portalu sporą częścią wiedzy zaczerpniętej z najnowszego, drugiego tomu wspomnianej publikacji pt. Geografia wina. Stary świat, a wkrótce zasilimy je także artykułami z tomu poświęconego Nowemu Światu. Zapraszamy do korzystania z tekstów, map i infografik – w miarę potrzeb i możliwości będziemy je uaktualniać, podręczniki drukowane mają bowiem to do siebie, że szybko się starzeją.

Michał Bardel, redaktor naczelny magazynu „Czas Wina”

Lista krajów / regionów

Nowy numer

#93

czerwiec lipiec2018

E-WYDANIE

Czytaj na telefonie i tablecie

Prenumerata

Zawsze prosto do twojej skrzynki pocztowej

Newsletter

W trosce o najwyższą jakość usług, przygotowujemy nasz nowy newsletter zgodnie z RODO. Wkrótce udostępnimy możliwość zapisu.

Informujemy, że Administratorem (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) jest Czas Wina sp. z o. o., ul. Balicka 255, 30-198 Kraków, portal@czaswina.pl. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych są tożsame z danymi kontaktowymi Administratora wskazanymi w zdaniu poprzednim.

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji zamówionej usługi „newsletter” oraz zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Pod warunkiem wyrażenia stosownej zgody odbiorcami danych osobowych są kontrahenci i partnerzy Administratora (podmioty, które zamierzają przetwarzać dane osobowe w celach marketingowych).

Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub do czasu sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, której udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Uprawnienia osoby, której dane dotyczą, w tym wycofanie udzielonej zgody, można wykonać przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe Administratora lub Inspektora Ochrony Danych wskazanych we wstępie.

Strona zawiera informacje handlowe dotyczące napojów alkoholowych i przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat ?