Człowiek Roku 2012 magazynu Czas Wina wybrany

Brytyjka produkująca wina we Francji, autorka bestsellerowych powieści, kobieta niezwykła – Patricia Atkinson.

PA 1Jak wyprodukować winonapój uzyskiwany na drodze całkowitej lub częściowej fer... (...) we Francji nie znając francuskiego i nie mając pojęcia o winach? Jakie słodkiewino o dużej zawartości cukru naturalnego lub dodanego.. wina pija królowa angielska?  Czy można zostać pisarką przez przypadek? I czy lepiej produkować wino na francuskiej prowincji czy pracować w banku, w londyńskim City?

Odpowiedzi na te, i na wiele pytań będzie można poznać podczas spotkań z Patricią  Atkinson, która przyjeżdża do Polski na zaproszenie magazynu Czas Wina.

Zapraszamy 15 listopada 2012 do Krakowa:

12.00- 14.00 Stoisko magazynu Czas Wina, TARGI ENOEXPO, Kraków – spotkanie z autorką, możliwość zdobycia autografu i kupienia jej książek. WSTĘP WOLNY.

15.00-17.00 Sala Degustacyjna, TARGI ENOEXPO, Kraków – oficjalne przyznanie tytułu, degustacja znakomitych win z Clos’d Yvigne komentowana przez Patricię Atkinson, możliwość zadania pytań i rozmowy z Laureatką. WSTĘP WOLNY.

GALA W DWORZE SIERAKÓW – niezwykłe spotkanie i kolacja z winami Patricii Atkinson

Wyjazd z parkingu Targów w Krakowie o godzinie 17.30

18.30- 24.00 – Gala Dwór Sieraków, wejście tylko z zaproszeniami:  REZERWACJA ZAPROSZEŃ

 

POCZYTAJ O PATRICII ATKINSON

Dziennik Gazeta Prawna – obszerny wywiad z Patricią Atkinson – wydanie weekendowe już w sprzedaży! książka PA

Czas Wina numer 6/2012 (w sprzedaży od 15 listopada 2012) Rozmowa o winach i literaturze oraz artykuł o Clos’d Yvigne i winach Patricii Atkinson.

Książki Patricii Atkinson wydało Wydawnictwo Literackie – wywiad z autorką.

Artykuł o Patricii Atkinson – Wysokie Obcasy.pl