Prosto z serca Sri Lanki

Z serca – bo najlepsze – zielone i czarne herbaty sprowadzane w oryginalnych opakowaniach wprost ze Sri Lanki.

Gdy w latach 30. XIX wieku zakładano pierwsze plantacje herbaty na Cejlonie, nikt wtedy nie myślał, że wyspa zasłynie właśnie z uprawy herbaty. Jednak już 100 lat później Cejlon stał się największym na świecie eksporterem tegoż produktu. Dynamiczny rozwój wiązał się głównie z Anglią, gdzie nawet królowa brytyjska odwiedzała herbaciarnie, wspierając w ten sposób przemysł herbaciany. Obecnie herbaty Cejlońskie dostępne są na całym świecie, lecz w Polsce znani są tylko najwięksi producenci.

Rozpoczynając dystrybucję, zafascynowani byliśmy jakością herbaty ze Sri Lanki. Istnieją tam bowiem unikalne dla rolnictwa strefy klimatyczne, które decydują o charakterze upraw. Obecnie w naszej ofercie dostępne są pierwszo gatunkowe herbaty liściaste zielone i czarne, bez dodatków lub z naturalnymi dodatkami, m.in. z: marakują, lotosem, jaśminem, owocem gravioli, aloesem, chlebowcem, guavą, chili czy przyprawami korzennymi.

Przyciągają niezwykłością zapachu i smaku, a jednocześnie posiadają wiele właściwości prozdrowotnych np.: wspomagają eliminację wolnych rodników z organizmu, regulują pracę przewodu pokarmowego, pozytywnie wpływają na ciśnienie oraz pracę serca, wspierają organizm w zwalczaniu drobnoustrojów chorobotwórczych bądź działają relaksująco. Zwłaszcza przy popijaniu herbaty zielonej, której pierwsze 3 – 5 minutowe parzenie dobrze jest uzupełnić o drugie parzenie – w tym naparze bowiem wydziela się 70 % antyoksydantów. Zawiera ona również wiele innych, cennych dla zdrowia bioaktywnych składników, jak: aminokwasy, ligniny, ksantyny, proteiny, kofeiny i flawonoidy.

Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. Jako sklep Naturalne Herbaty proponujemy:

Herbaty czarne bez dodatków

Herbaty czarne liściaste, począwszy od klasyfikacji OPA (Orange Pekoe klasa A – czyli duży liść), poprzez FBOP (grube, cięte liście), skończywszy na drobnych mocno sfermentowanych liściach. W zależności od klasyfikacji i stopnia fermentacji kolor naparu jest od ciemnobursztynowego do słomkowego, od mocnej do delikatnej, prawie niewyczuwalnej goryczy. Opakowania od 100 g do 200 g.

naturalneherbaty.pl

Herbaty czarne z dodatkami

Czarne herbaty zawierające dodatki, m.in.: owocu soursop, guavy, winogron, dzikiej wiśni, owoców leśnych, trufli czekoladowych, amaretto, owoców egzotycznych i suszonych kwiatów. Od delikatnych do mocno wyrazistych dodatków, również korzennych oraz earl grey.  Opakowania od 100 g do 250 g.

 

naturalneherbaty.pl

Herbaty zielone bez dodatków

Klasyczne liściaste zielone herbaty klasyfikacji OPA (Orange Pekole klasa A – czyli duże liście) oraz Gun Powder gat.1. (liście zwijane w kuleczki). Od mocniejszych do bardzo łagodnych. Opakowania od 100 g do 200 g.

naturalneherbaty.pl

 

Herbaty zielone z dodatkami

Herbaty zielone zawierające dodatki m.in.: owocu soursop, jack fruit, guavy, śliwki, maliny, rokitnika, marakuji, truskawki, wielu różnych owoców egzotycznych, aloesu i suszonych kwiatów jaśminu, lotosu, chabru, nagietka, rumianku, bergamotki, róży, lilii. Od delikatnych do mocno wyrazistych, również korzennych jak imbir i kardamon.  Opakowania od 100 g do 300 g.

naturalneherbaty.pl

www.naturalneherbaty.pl