Szkło idealne

Stworzenie idealnego kieliszka czy szklanki nie jest łatwym zadaniem, bo ta kusząca wyglądem niekoniecznie jest praktyczna i trwała, a praktyczna i trwała jest często zbyt ciężka i niezbyt ładna.

Od wielu już lat znany na świecie producent szkła firma Spiegelau korzysta z pomocy praktyków w procesie kreowania nowych produktów, dzięki temu linie szkła tworzone pod marką Spiegelau są nie tylko piękne, ale także zawsze niezwykle praktyczne i odpowiadające konkretnym potrzebom  użytkowników.

film o kolekcji do obejrzenia

Podobnie było z nową serią szkła barowego Spiegelau – Pefect Serve Cllection, która powstała dzięki ścisłej współpracy z uznanym niemieckim barmanem Stephanem Hintzem. Praktyk Hinz, wykreował linię szkła, która idealnie sprawdzi się używana przez domowych amatorów koktajli, jak i w barze przez profesjonalnych barmanów.

Kolekcja Perfect Serve by Stephan Hinz składa się z 8 naczyń do serwowania i dwóch dzbanków do przygotowywania koktajli. Naczynia o idealnych wymiarach doskonale nadają się zarówno do klasycznych i nowoczesnych, nawet najbardziej wymyślnych koktajli. Proste klasyczne formy naczyń z wpadającym w oko detalem w postaci charakterystycznych szlifów będą ozdobą każdego baru, a podawane w  nich napoje będą nie tylko smakować, ale i cieszyć oko.

Naczynia spełniają wszystkie wymogi nowoczesnego baru: są idealnie zrównoważone, pasują do coolerów, są także wyjątkowo odporne na zarysowania i stłuczenia, można je także bezpiecznie zmywać w zmywarce.

Więcej na www.miszczak.biz