EURO STYL zaprasza na Targi Sztuki, Designu i Idei

Będzie to pierwsza impreza w Trójmieście poświęcona sztuce na tak szeroką skalę. Targi startują 19 września 2015 roku.

W przedostatni weekend września w Gdańsku, na terenach, które kiedyś zajmowały Międzynarodowe Targi Gdańskie, a dzisiaj realizowane jest osiedle IDEA, będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – Targi Sztuki, Designu i Idei.

Impreza ma charakter otwarty, organizatorzy zakładają uczestnictwo różnych artystów trudniących się zarówno sztukami pięknymi, jak i użytkowymi (szeroko pojętym designem). Co ważne, udział w targach jest całkowicie bezpłatny – wystawcy nie poniosą żadnych opłat. Artyści, którzy chcieliby wziąć udział w imprezie, powinni do końca sierpnia przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie www.targi-sztuki.pl) na adres zgloszenia@targi-sztuki.pl.

Podczas wydarzenia nie tylko będzie można obejrzeć prace artystów, ale także je kupić. W ramach imprezy organizatorzy przewidzieli również interesujące warsztaty i wykłady.

Wstęp na targi oraz wszystkie atrakcje będą dla odwiedzających bezpłatne.

Targi organizowane są przez dewelopera EURO STYL,  przy współudziale Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, Międzynarodowych Targów Gdańskich oraz wydawcy Dziennika Bałtyckiego, czyli Grupy Polska Press.

Organizatorzy zapraszają odwiedzających 19 i 20 września między godz. 10 a 16, do hali nr 5 znajdującej się przy ulicy Droszyńskiego w Oliwie.

Więcej informacji o imprezie znajduje się na stronie www.targi-sztuki.pl.

 

Więcej o ofercie developera EURO STYL czytelnicy „Czasu Wina” przeczytają w najbliższym październikowym wydaniu (nr 77).