EuroGastro 2011

Rozpoczęła się rejestracja on-line na największą w Polsce imprezę branżową dla rynku HoReCa – XV Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro.

Zwiedzający mogą zapisać się na targi za pośrednictwem strony www.eurogastro.com.pl/rejestracja i skorzystać z 50% rabatu przy zakupie biletu uprawniającego do wstępu na wydarzenie. Targi EuroGastro 2011 odbędą się w dniach 23-25 marca br. w nowoczesnym centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Honorowy patronat nad jubileuszową edycją wydarzenia objął Minister Gospodarki, Waldemar Pawlak.

W programie tegorocznych targów znajdzie się wiele konkursów i pokazów kulinarnych. W ramach VI Festiwalu Kuchni Greckiej zaplanowano konkurs kulinarny oraz III Polski Festiwal Carvingu. Najlepszych, młodych adeptów sztuki kulinarnej będzie szukał Robert Sowa w autorskim konkursie „Kulinarny Talent 2011”, a Mistrzostwa Polski Kelnerów – Junior Waiter 2011, odbywające się w ramach pierwszego, oficjalnego dnia kelnera w Polsce, wyłonią zespół najlepszych młodych kelnerów.

Ponadto, podczas EuroGastro 2011 odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja Mistrzostw Polski Baristów, V Polskie Mistrzostwa Latte Art oraz III Polskie Mistrzostwa Coffee in Good Spirits. Zwiedzający będą mogli też wziąć udział w warsztatach i pokazach zatytułowanych „Rok Polski w BBQ”, a także w seminarium „Zasady prawidłowego żywienia w teorii i praktyce” oraz „Dobry barista – sposób na zwiększenie zysków Twojej kawiarni”.

Osoby, które zarejestrują się on-line na targi lub posiadają kartę MT Polska za bilet jednodniowy zapłacą 30 zł, a za karnet na 3 dni targów – 60 zł. Natomiast dla tych, którzy dokonają rejestracji na miejscu w godzinach otwarcia targów cena biletu na jeden dzień EuroGastro wynosi 60 zł lub 120 zł za trzydniowy karnet.