Festiwal Piwa, Wina, Serów i Bio w Opolu

Piwa kraftowe, wina, cydry i sery – wszystko to znajdziemy na OpolFest 2017.

To już 4. edycja opolskiego Festiwalu Piwa, Wina, Serów i Bio. Tym razem w nowej odsłonie – „Biesiada Opolska”. Impreza obędzie 8–9 września w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

Organizatorzy OpolFestu stawiają na promocję piw kraftowych oraz warzonych wedle tradycyjnych wielowiekowych receptur, a także win z lokalnych polskich winnic. „Biesiada Opolska” to także okazja do prezentacji miejscowej eko-żywności, z których są produkowane.

 

Fot. Archiwum

 

Organizatorzy  opolskiego Festiwalu Piwa, Wina, Sera i Bio zadbali też o oprawę artystyczną wydarzenia. W programie na scenie m.in.: kabaret RAK z Joanną Bartel, człowiek-orkiestra Phillip Bracken, taniec celtycki akademii „Salake”, teatr ognia „Mantikora”. Będzie też bicie rekordu w ilości trzymanych w jednej ręce kieliszków, byk rodeo oraz grill i pycha-foodtrucki przy specjalnej usypanej obok CWK w Opolu plaży.

OpolFest „Biesiada Opolska” zaczyna się w piątek, o godz. 16.00 zaś w sobotę – o 12.00. Miejsce: CWK w Opolu, ul Wrocławska158. Do dyspozycji gości jest obszerny, bezpłatny parking.

Więcej szczegółów na cwkopole.pl oraz na fanpage CWK.