Kraków gra w wino

Poznaj swoje terroir – terenowa gra miejska dla miłośników wina!

 

Poznaj swoje terroir – terenowa gra miejska dla miłośników wina!
„Poznaj swoje terroir” to terenowa gra miejska dla miłośników wina. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 22 czerwca 2013 w godzinach 12-15, zbiórka uczestników zaplanowana jest na Plac Szczepańskim. Organizatorem gry jest portal Winonapój uzyskiwany na drodze całkowitej lub częściowej fer... (...) w Krakowie, a nad jej przebiegiem czuwać będzie Monika Łazęcka. Celem imprezy jest edukacja, informacja i promocja. Pragniemy pokazać piękno miasta poprzez spacer po miejscach związanych z winem: sklepach specjalistycznych i winiarniach. Będzie można zapoznać się z wybranymi winami, poznać regiony winiarskie, uzyskać informacje o aktualnej ofercie. Ważnym elementem jest bezpośrednie spotkanie i rozmowa ze specjalistami dokonującymi selekcji win do sklepów. Organizatorzy przygotowali ciekawe zadania dla uczestników. Na zakończenie planowana jest degustacja wina „Wakacje we Włoszech”, którą poprowadzi Tomasz Fijał (Z winem na Ty). Wszystkim chętnych zapraszamy do udziału, zgłoszenia można dokonać drogą mailową na adres: winowkrakowie@gmail.com Bieżące informacje na temat gry znajdują się na naszych stronach internetowych.
Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn Czas Wina.
Wino w Krakowie
http://winowkrakowie.wordpress.com/
www.facebook.com/winowkrakowie

 

„Poznaj swoje terroir” to terenowa gra miejska dla miłośników wina. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 22 czerwca 2013 w godzinach 12-15, zbiórka uczestników zaplanowana jest na Plac Szczepańskim. Organizatorem gry jest portal Wino w Krakowie, a nad jej przebiegiem czuwać będzie Monika Łazęcka.

Celem imprezy jest edukacja, informacja i promocja. Pragniemy pokazać piękno miasta poprzez spacer po miejscach związanych z winem: sklepach specjalistycznych i winiarniach. Będzie można zapoznać się z wybranymi winami, poznać regiony winiarskie, uzyskać informacje o aktualnej ofercie. Ważnym elementem jest bezpośrednie spotkanie i rozmowa ze specjalistami dokonującymi selekcji win do sklepów.

Organizatorzy przygotowali ciekawe zadania dla uczestników. Na zakończenie planowana jest degustacja wina „Wakacje we Włoszech”, którą poprowadzi Tomasz Fijał (Z winem na Ty). Wszystkim chętnych zapraszamy do udziału, zgłoszenia można dokonać drogą mailową na adres: winowkrakowie@gmail.com

Bieżące informacje na temat gry znajdują się na naszych stronach internetowych: Wino w Krakowie http://winowkrakowie.wordpress.com/

Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn Czas Wina.