Zbrodnia i wina

Zbronia i wina

Zbrodnia i wina – sensacyjny przewodnik po winach świata

Zbiór doskonale napisanych opowieści o najważniejszych regionach winiarskich świata, ubarwionych historiami rodem z policyjnych kronik, w których winonapój uzyskiwany na drodze całkowitej lub częściowej fer... (...) jest jednym z głównych podejrzanych.
Michał Bardel, redaktor naczelny magazynu „Czas Wina”, połączył w książce dwie pasje: poszukiwacza win idealnych i tropiciela kryminalnych anegdot. Sensacyjne zniknięcie beczek wina w Toskanii, langwedoccy winiarze-terroryści, zatruty kielich z winem w zuryskiej katedrze to tylko niewielka część atrakcji.

NOMINACJA DO NAGRODY The Gourmand Awards for Food and Wine Culture

Zbrodnia i wina. Sensacyjny przewodnik po winach świata została pod koniec 2014 roku nominowana do The Gourmand Awards for Food and Wine Culture. Nagroda jest przyznawana od 1995 roku m.in. książkom kucharskim, katalogom win oraz wszelkim publikacjom promujących zdrowe odżywianie i znakomite trunki. Ceremonia jej wręczania rokrocznie przyciąga setki wydawców, autorów, kucharzy i dziennikarzy.

Recenzje

polifonia.blog.polityka.pl
winnetradycje.wordpress.com
dotrzechdych.pl
winowkrakowie.wordpress.com
blog.design-due.com

W sprzedaży już od 1 września 2014!

 

KUP TERAZ

NOWY CYKL SPOTKAŃ – LITERATURA I WINO

Magazyn „Czas Wina” zaprasza na kameralne wieczory z pisarzami i publicystami, którzy opowiadać będą o swoich książkach, ulubionych winach i daniach, a także odpowiadać na pytania czytelników.

Cykl Literatura i Wino zainaugurował 9 stycznia 2015 roku Michał Bardel, redaktor naczelny „Czasu Wina” i autor książki Zbrodnia i Wina. Książkowy wieczór połączony był z degustacją win wybranych przez autora oraz czterodaniową kolacją.

Relacja telewizyjna ze spotkania w cyklu “Literatura i wino”

Rozmowa z Michałem Bardelem w Telewizji Kraków, styczeń 2015

Rozmowa z Michałem Bardelem w Klubie Trójki, Polskie Radio Program III październik 2014