Słodki rok 2016 z kalendarzem Klubu Domu Wina

 

Szukasz inspiracji i sprawdzonych przepisów na wyjątkowe desery? Jeśli tak, magazyn „Czas Wina” wraz z Klubem Domu Wina przychodzi Ci z pomocą.

 

Dzięki naszemu wyjątkowemu kalendarzowi przeniesiesz się w świat wyrafinowanych, słodkich, ale i wytrawnych smaków. Co więcej, czternastu pysznym propozycjom towarzyszą starannie dobrane wina i alkohole mocne. Desery wyczarowała, a następnie sfotografowała Anna Miodońska, kierownik artystyczny magazynu „Czas Wina”.

Niektóre z nich to prawdziwe, dzieła sztuki! Delikatny pudding z owocami leśnymi, wyborne ciasteczka z parmezanem czy deser z orzechami laskowymi nie tylko ucieszą nasze kubki smakowe, ale i zachwycą wyglądem. Czytelne przepisy krok po Kraku pomogą Państwu wyczarować podobne delicje w domu.

kolaz

Za sprawą klimatycznych zdjęć i czytelnej kompozycji nasz kalendarz to także piękna ozdoba ściany czy biurka.

Mamy nadzieję, że ten powstały z pasji przewodnik po świecie deserów i alkoholi pozwoli znaleźć Państwu w roku 2016 czas na niejedną chwilę słodkiej radości.

Dziękujemy firmie Czerwona Maszyna, za udostępnienie na potrzeby sesji zdjęciowej potraw  nakryć stołowych i innych akcesoria kuchennych.

Kalendarz nie jest dostępny w regularnej sprzedaży.

kalendarz